اکسپلور ، بخش جادویی اینستاگرام

کاملترین و حرفه ای ترین دوره ورود به پست ها به “اکسپلور” و جذب “فالوور” بیش از حد از اکسپلور

اکسپلور فضایی از اینستاگرام که اگر مطابق اصول و الگوریتم برنامه اینستاگرام پیش برید، پست‌های شما وارد اکسپلور شده و به افراد زیادی از سرتاسر دنیا که توی اینستاگرام اکانت دارن نمایش داده میشه.
ورود به اکسپلور اینستاگرام میتونه شروع رشد چشمگیر شما در این پلتفرم باشه و به همین خاطر دغدغۀ بزرگ افرادی که تو اینستاگرام پیج کاری دارن مثل فروشنده‌ها، بلاگرها، واینرها، اینفلوئنسرها و آموزش دهنده‌ها یا کسانی که خدمات آموزشی ارائه میکنن این هستش که بتونن به طریقی به اکسپلور اینستاگرام ورود کنن تا پست‌هاشون به افراد بیشتری نمایش داده بشه. چرا؟
چون دیده شدن بیشتر در اکسپلور به معنای جذب فالورر واقعی بیشتر و در نتیجه فروش بیشتر و درآمد هست.

مشخصات دوره
تعداد ویدئو25 قسمت
مدت زمان7 ساعت و 52 دقیقه
سطح دورهحرفه ای
قیمت2,380,000 تومان
ویدئو پیشنمایش
توضیحات تکمیلی

اکسپلور فضایی از اینستاگرامه که اگر مطابق اصول و الگوریتم برنامه اینستاگرام پیش برید، پست‌های شما وارد اکسپلور شده و به افراد زیادی از سرتاسر دنیا که توی اینستاگرام اکانت دارن نمایش داده میشه.
ورود به اکسپلور اینستاگرام میتونه شروع رشد چشمگیر شما در این پلتفرم باشه و به همین خاطر دغدغۀ بزرگ افرادی که تو اینستاگرام پیج کاری دارن مثل فروشنده‌ها، بلاگرها، واینرها، اینفلوئنسرها و آموزش دهنده‌ها یا کسانی که خدمات آموزشی ارائه میکنن این هستش که بتونن به طریقی به اکسپلور اینستاگرام ورود کنن تا پست‌هاشون به افراد بیشتری نمایش داده بشه. چرا؟
چون دیده شدن بیشتر در اکسپلور به معنای جذب فالورر واقعی بیشتر و در نتیجه فروش بیشتر و درآمد هست.

وقتی راه ورود پست‌ها به اکسپلور رو یاد بگیریم می‌تونیم بدون نیاز به تبلیغات، هزاران (یا حتی میلیون‌ها)  فالوور واقعی جذب کنیم و رشد پیج و درآمدمون رو چندین برابر کنیم، این یعنی اکسپلور اینستاگرام یکی از راه‌های طلایی برای کسب درآمده و یک پتانسیل بالقوه که با هم باید به بالفعل تبدیلش کنیم.

متاسفانه افراد زیادی تحت عنوان آموزش‌دهنده اطلاعات بسیار اشتباهی رو درباره اکسپلور منتشر کردن که این اطلاعات هیچ کمکی به پیج افراد نمیکنه بلکه برعکس ضرر بسیار زیادی به پیج‌ها وارد میکنه به همین دلیل، کسانی که کسب و کار یا برند در شبکه های اجتماعی و اینستاگرام دارن و یا به هر نحوی حضور فعال دارن باید به قواعد اینستاگرام بخوبی آگاه باشند و آموزش اینستاگرام رو جدی بگیرند.

الگوریتم اینستاگرام بر چه اساسی کار میکنه؟

الگوریتم اینستاگرام به شکلی طراحی شده که اگر عملکردش رو بلد نباشید و فعالیت اشتباه انجام بدید، پیج کاری شما وارد بلک لیست اینستاگرام میشه اونوقت آمار و ارقام و در واقع نرخ تعامل (Engagement Rate) صفحه‌تون بشدت کاهش پیدا میکنه و رشد پیجتون متوقف میشه ! به شکلی که بیشتر از نود درصد افراد بعد از فعالیت اشتباه چاره‌ای ندارند جز اینکه پیجشون رو کنار بذارن و فعالیتشون رو در یک پیج جدید شروع کنن و این یعنی هدر رفت وقت، انرژی و اعتماد کاربران !

حتما شما هم شنیدید که برای ورود پست‌ها به اکسپلور داشتن محتوای خوب و مناسب خیلی مهمه، اما یک سوال؟ قطعا براتون پیش اومده که وقت گذاشتید و یک پست با محتوای عالی ساختید که اتفاقاً نرخ تعامل و آمار فوق‌العاده‌ای هم داشته اما اونطوری که توقع داشتید از اکسپلور براتون ورودی نیاورده، بالعکس یک پست ساده که خیلی هم آمار خوبی نداشت بیشتر از انتظارتون ورودی جذب کرد، خب چرا؟ مگه تعامل و محتوای مناسب از اصلی‌ترین اصول برای ورود به اکسپلور اینستاگرام نیست؟ پس چرا این اتفاق افتاده؟ اکسپلور اینستاگرام اینجوری کار نمیکنه و باید بصورت اصولی و حرفه‌ای الگوریتم اینستاگرام رو بشناسیم.

 

تیم حرفه‌ای معین فرجی برای اولین بار در ایران بصورت اصولی و حرفه‌ای الگوریتم اکسپلور اینستاگرام را تحت عنوان دورۀ “ انفجار اکسپلور” در اختیار کاربران اینستاگرام قرار داده و افراد زیادی با شرکت توی این دوره به سرعت کسب و کارشون توی اینستاگرام بالا گرفته , تا بحال بیش از  ۷۰۰۰ نفر  این دوره را دریافت کرده‌اند و آمار شگفت انگیز و رشد بی‌نظیری رو تجربه کرده اند .

در  دوره انفجار اکسپلور که بیش از پنج ساعت است :

  • الگوریتم اکسپلور بصورت ساده و شفاف توضیح داده میشه
  • تکنیک‌های ورود پست‌ها به اکسپلور
  • تکنیک‌های افزایش بازدید پست‌ها در اکسپلور
  • تکنیک‌های افزایش آمارهای پست
  • تکنیک‌های خوردن پیج به اکسپلور
  • تکنیک‌های شناسایی پیج شما توسط اینستاگرام به عنوان پیج پر مخاطب و… آموزش داده میشه.

12 دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *