من معین فرجی هستم

 

متولد داستان زندگی من از سال ۱۳۷۱ شروع شد، از همون کودکی به دنبال موفقیت بودم و بارها و بارها زمین خوردم، اما من تسلیم نشدم و هر بار قدرتمندتر از گذشته پا شدم و به راهم ادامه دادم. من یک هدف داشتم، موفقیت!

موفقیت تنها هدف من در زندگی بود و تا به دستش نمی‌آوردم از پا نمینشستم. بعد از زمین خوردن‌های بسیار، تجربیات زیادی داشتم که به عنوان یک انسان، خودم رو مسئول می‌دونستم اونها رو به دیگران هم انتقال بدم.

گذشت و گذشت، تا رسید به سال ۱۳۹۵ و من در این سال کار خودم رو به عنوان یک مشاور حرفه‌ای شروع کردم و امروز به عنوان یک مشاور حرفه ای اینستاگرام و دیجیتال مارکتینگ، تجربیات ارزشمندم رو در اختیار دیگران قرار میدم و آنها را لحظه به لحظه تا موفقیتشون همراهی می‌کنم.

 

امروز خانواده معین فرجی به یکی از بزرگترین خانواده‌های سوشال مدیا تبدیل شده و شما هم می‌تونید با تکنیک‌ها و تجربیاتی که در اختیارتون قرار میدم، عضوی از این خانواده بزرگ باشید و در کنار هم پیشرفت کنیم.

۵ سالفعالیت حرفه‌ای
۱۰+رویداد آموزشی
۲۰k+ دانشجو
سوشال مانیتورینگ

شما هم می‌تونید عضو جدید خانواده معین فرجی باشید!

 

امروزه خانواده ما از بزرگترین خانواده‌های اینستاگرامه و هر لحظه در حال بزرگتر شدنه، اگر شما هم میخوای عضو خانواده من بشی، کاری نداره! فقط لازمه منو تو اینستاگرام دنبال کنی و در دوره‌های آموزشی من شرکت کنی، تا شما رو هم در مسیر موفقیت همراهی کنم.

 

 عضویت تو خانواده بزرگ من هزینه ای نداره! 


هدف اصلی من، کمک و انتقال رایگان تجربیاتم به دوستانمه، لحظه به لحظه در کنار شما در مسیر موفقیت خواهم بود و با در اختیار قرار دادن تجربیاتم، شما را با سرعت ده برابر در اینستاگرام به موفقیت میرسونم.

 

من اینجام تا به رایگان تجربیاتم رو در اختیار شما قرار بدم، پس کافیه منو تو اینستاگرام دنبال کنی یا اپلیکیشن موبایل و یا وب اپلیکیشن منو نصب کنی و تکنیک هایی رو یاد بگیری که هیچ کجای دیگه بهتون آموزش نمیدن ! اونم بصورت  رایگان  !

چه چیزایی قرار هست به شما یاد بدم؟

آموزش جذب مخاطب در اینستاگرام و شبکه های اجتماعی


من اینجام تا با همراهی و آموزش اینستاگرام به شما، کسب و کار شما را در مسیر موفقیت قرار بدم و لحظه به لحظه تا موفقیت همراهیتون کنم! با مشاوره تخصصی و تکنیک‌های فوق العاده‌ای که به شما یاد میدم، بهتون یاد میدم چطور کسب و کار خودتون رو یا پیج شخصی‌تون رو، برای داشتن یه مارکت بهتر رشد بدید.


من با برگزاری دوره‌های آموزشی، ویدئوهای آموزشی رایگان و رویدادهای آموزشی در پی کسب موفقیت شما و دوستان عزیزم هستم، تا سال‌ها تجربه خودم رو به رایگان در اختیارتون قرار بدم. امروز با کمک تیم حرفه ای خودم با توسعه سایت و اپلیکیشن موبایل معین فرجی تلاش میکنیم تا بهتر از قبل شما رو در مسیر پیشرفت و ارتقای کسب و کارتون همراهی کنیم.

اگر نیاز به پشتیبانی برای آموزش‌های من داشتید چه باید بکنید؟ فقط کافیه وارد اپلیکیشن یا سایتمون بشید و سوال خودتون رو از پشتیبانی کامل و حرفه‌ای ما بپرسی و مشکلت رو حل کنی، ما با تشکیل یه تیم پشتیبانی قوی و خبره، آماده‌ایم تا شما را در مسیر موفقیت همراهی کنیم.


دوره‌های آموزشی من رایگانه!!!!!! پس تردیدی نداشته باش و همین حالا، به پیج و اپلیکیشنم سر بزن! و از مشاوره و آموزش‌های حرفه‌ایم در اینستاگرام و دیجیتال مارکتینگ بهره‌مند شو و کسب و کار خودتو بهتر از قبل رشد بده.

افزایش تعامل در استوری

۲ دیدگاه

    • سلام فاطمه ی عزیز
      به علت تعداد بالای درخواست خرید دوره، هنوز فرصت نشده تا کامل جواب عزیزان رو بدیم. لطفا کمی صبر کنید تا همکارانم در اسرع وقت راهنماییتون کنند
      موفق باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.