روش تشخیص پیج فیک در اینستاگرام

به اشتراک گذاری

[vc_row][vc_column][vc_column_text]برنامه تشخیص پیج فیک، راه‌حلی که بسیاری از شما برای صفحه اینستاگرامی خود، گوگل کرده‌اید. آیا پیج فیک قابل شناسایی است؟ روش تشخیص پیج فیک در اینستاگرام چیست؟

پیج فیک، و فالوور فیک، موضوعی نیست که بتوان به‌سادگی از کنار آن عبور کرد.  چیزی حدود 90% صفحه‌های اینستاگرامی، فالوورهای فیک دارند؛ بدون آن‌که حتی خودشان آگاه باشند.

قطعاً نمی‌دانند خرید فالوور فیک چه تأثیری در پیج اینستاگرام دارد وگرنه هرگز این روش را انتخاب نمی‌کردند.

بسیاری از این دنبال‌کننده‌های فیک، به‌طور ناخودآگاه وارد صفحه‌های اینستاگرامی شده‌اند. با این‌وجود، کمترین زیانی که به پیج می‌زنند، پایین آوردن اینگیجمنت یا همان نرخ تعامل فالوورهای پیج است. حالا مشکل دردناکی که پیش می‌آید این است که، جذب فالوور برای پیج موردنظر، به‌طور ارگانیک، غیرممکن است!

به‌نظر شما، آیا پیج فیک قابل شناسایی است یا یک سایت تشخیص فیک بودن پیج اینستاگرام می‌تواند به ما کمک کند؟ اصلا چگونه ادمین پیج فیک اینستاگرام را پیدا کنیم؟

احتمالا شما یک آموزش اینستاگرام دیده‌اید؛ اما دلیل نمی‌شود به چنین مسائلی برنخورده باشید! پس اگر شما هم چنین پرسش‌هایی دارید و به‌دنبالِ روش تشخیص پیج فیک در اینستاگرام و همچنین بهترین برنامه تشخیص پیج فیک هستید، این مقاله را با ما همراه باشید.

فالوور فیک چیست؟

فالوورهای جعلی یا فیک صفحه اینستاگرام، فالوورهایی هستند که فقط برای افزایش تعداد فالوورهای پروفایل، بدون ارزش واقعی طراحی شده‌اند.

آن‌ها لایک‌های جعلی و کامنت‌های عمومی (در ادامه، از این کامنت‌ها مثال می‌زنیم.) می‌آورند اما تعامل معتبری ندارند. آن‌ها هم‌چنین به‌عنوان حساب‌های ربات یا پروفایل‌های هرزنامه نامیده می‌شوند.

وقتی یک اینفلوئنسر فالوورهای تقلبی یا همان فیکِ زیادی داشته باشد، اعتبار فالوورِ پایینی دارد، زیرا پروفایل‌های اینستاگرامی آن‌ها بر اساس فعالیت‌های غیر معتبر است.

آیا پیج فیک قابل شناسایی است؟

روش تشخیص پیج فیک در اینستاگرام راه‌های زیادی دارد. در واقع راه‌های زیادی وجود دارد که می‌توانید تشخیص دهید کسی فالوورهای تقلبی (فیک) دارد یا خیر.

یک رویکرد ساده این است که برویم و نمایه فالوور فیکِ هر کسی را که به او مظنون هستیم بررسی کنیم. اکثر ربات‌هایی که به‌عنوان دنبال‌کننده‌های فیک عمل می‌کنند، پست ها و یا فعالیت‌های بسیار کمی در صفحه خود دارند.

هم‌چنین، بسیاری از ربات‌ها در حساب کاربری خود، عکس پروفایل ندارند یا از عکسی استفاده می‌کنند که از Google Image گرفته شده است.

با این تفاسیر، اگر هم‌چنان سوال‌تان این است که آیا پیج فیک قابل شناسایی است و به دنبال روش تشخیص پیج فیک در اینستاگرام هستید، به ادامه مطلب توجه کنید.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_single_image image=”17684″ img_size=”full” alignment=”center”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

روش تشخیص اکانت های فیک اینستاگرام: یک روش رایگان و آسان

پیش از این‌که به‌سراغ سایت تشخیص فیک بودن پیج اینستاگرام و یا برنامه تشخیص پیج فیک برویم، در این‌جا به چند روش، اکانت‌های جعلی را شناسایی می‌کنیم:

 • نسبت فالوور/لایک

این معیار، ساده‌ترین است و نیاز به سایت تشخیص پیج فیک ندارد. در واقع، این‌ها حساب‌هایی هستند که تعداد فالوورهای زیادی دارند، اما در پست های خود لایک بسیار کمی دارند یا تقریباً هیچ لایک ندارند.

با این‌حال، عجولانه نتیجه نگیرید؛ زیرا این معیار لزوماً به معنای یک حساب نادرست و تقلبی نیست. در واقع، نرخ تعامل یک حساب کاربری، با توجه به هر فرد متغیر است و به‌طور معکوس با اندازه جامعه، متناسب است.

به‌طور مشابه، زمانی که اکانت اینستاگرام یک اینفلوئنسر تعداد فالوورهای بیش‌تری نسبت به فالوور دارد، به‌احتمال زیاد یک حساب کاربری رباتی هست یا یکی است که از روش فالو-آنفالو استفاده می‌کند.

در مورد دوم، دنبال‌کننده‌های واقعی هستند، اما قدرت نفوذشان کمتر است، یا خیلی کیفی نیست.

علاوه‌بر این، برخی متوجه آن‌ها می‌شوند؛ چون آن‌ها بیش از حد آشکار هستند. پس هم فالوورهایشان را می‌خرند، هم لایک‌های خود را! آن وقت دیگر آنقدر ساده نیست. در آن‌صورت، احتمالا به یک سایت تشخیص پیج فیک نیاز باشد.

 • آمار

نظارت بر توسعه آمار، به شما امکان می‌دهد نوسانات غیرعادی دنبال‌کننده‌ها را تشخیص دهید. اما این روش، چندان قابل اعتماد نیست؛ زیرا برخی رویدادها می‌توانند الگوی رشد طبیعی یک حساب کاربری را مختل کنند.

به‌عنوان مثال، سازماندهی یک مسابقه (هدایا)، اشتراک‌گذاری حساب کاربری شما به‌وسیله یک اینفلوئنسر (بزرگ) دیگر، تبلیغاتی که به‌دنبال یک جار و جنجال انجام می‌شود یا اگر فردی متنفر که می‌خواهد آمار اکانت شما را خراب کند، فالوورهای شما را می‌خرد تا شما را بی‌اعتبار کند.

 • ابزارهای تشخیص

گاهی می‌توان با یک سایت تشخیص پیج فیک، پیج اینستاگرامی خود را ارزیابی کرد. Hypeauditor به شما امکان می‌دهد یک حساب کاربری را ارزیابی کرده و آن را برای تشخیص نسبت فالوورهای جعلی و در نتیجه خرید فالوور فیک بررسی کند.

این سرویس پولی است اما قابل اعتماد است؛ زیرا داده های داخلی حساب اینستاگرام را اسکن می‌کند. هم‌چنین اطلاعاتی را در مورد کیفیت جامعه، نرخ تعامل، نسبت لایک کردن نظرات، علایق مخاطبان و غیره ارائه می‌کند.

شایان ذکر است که در ادامه، این سایت را بیش‌تر بررسی می‌کنیم.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_single_image image=”17685″ img_size=”full” alignment=”center”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]ممکن است هنوز کمی گیج باشید که بالاخره چگونه می توان تشخیص داد که اکانت اینستاگرام فیک و جعلی است؟ آیا هنوز در مورد واقعی بودن یا نبودن پروفایل اینستاگرام شک دارید؟

در این‌جا چند سرنخ را می‌گوییم که به شما در پاسخ‌به این‌که آیا پیج فیک قابل شناسایی است، کمک می‌کند. شاید با همین چند سرنخ، دیگر به برنامه تشخیص پیج فیک یا سایت تشخیص پیج فیک، مبرا کند.

روش‌های تشخیص فیک بودن پیج اینستاگرام

 1. حساب کاربری موردنظر، به‌طور قابل ملاحظه‌ای بیش‌تر از فالوورهایش اکانت‌های را دنبال می‌کند – یا هیچ دنبال‌کننده‌ای ندارد و کسی را دنبال نمی‌کند.
 2. توضیحات نمایه آن‌ها خیلی مبهم به‌نظر می‌رسد.
 3. اکانت مورد نظر، عکس پروفایل ندارد.
 4. حساب کاربری مورد نظر، فقط چند پست منتشر کرده است یا اصلاً هیچ پستی منتشر نکرده است.
 5. پست‌هایش عمدتاً در مورد تبلیغات یا “مسابقه” هستند.
 6. این حساب ادعا می‌کند که یک سلبریتی است، اما هیچ تیک آبی در کنار نمایة آن وجود ندارد.
 7. نام حساب مانند سایر حساب‌های کاربری موجود به نظر می‌رسد، اما چند کاراکتر یا حروف تغییر کرده‌اند.
 8. نام حساب عجیب به‌نظر می‌رسد.

می‌بینید، گاهی سایت تشخیص پیج فیک، نیاز نیست و با یک بالا و پایین کردن صفحه اینستاگرامی مورد نظر، بدون داشتن یک برنامه تشخیص پیج فیک، می‌توان از جعلی بودن آن آگاه شد.

شما اگر آموزش اینستاگرام از صفر تا صد معین فرجی را گذرانده باشید، دیگر نمی‌پرسید آیا پیج فیک قابل شناسایی است. در آموزش‌های او، علاوه‌بر این‌که مشکلاتی مانند شادوبن اینستاگرام شما بررسی می‌شود، از سایت تشخیص فیک بودن پیج اینستاگرام هم خواهیم دانست. هم‌چنین به ما راه‌حل‌هایی ارائه می‌شود تا بدانیم چگونه ادمین پیج فیک اینستاگرام را پیدا کنیم.

ابزارها و برنامه تشخیص پیچ فیک

روش‌های مختلف شناسایی پیج فیک را در بالا دیدیم. یک‌سری سایت تشخیص پیج فیک هم هستند که به‌عنوان یک ابزار، فالوورهای روح را شناسایی کرده و از پیج ما حذف می‌کنند.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_single_image image=”17686″ img_size=”full” alignment=”center”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

بهترین سایت تشخیص پیج فیک؛ Hypeauditor

همان‌طور که پیش‌تر هم اشاره کردیم، از میان سایت‌های مختلف شناسایی فالوور فیک، سایت Hype Auditor بهترین است. این سایت با استفاده از ابزارهایی که دارد، صفحات اینستاگرامی را به‌خوبی تحلیل و آنالیز می‌کند. مهم‌ترین کار این سرویس و سایت تشخیص فیک بودن پیج اینستاگرام، تشخیص درصد تعداد دنبال‌کننده‌های فیک و تقلبی در هر پیج است.

یک نکته درباره سایتHype Auditor وجود دارد. و آن این‌که برای استفاده از ابزار رایگان این سایت تشخیص پیج فیک اینستاگرام، کمترین فالوور شما بایستی 1000 تا باشد.

حالا که با سایت تشخیص فیک بودن پیج اینستاگرام، آشنا شدید، به‌نظر شما آیا برنامه تشخیص پیج فیک هم وجود دارد؟ بعد از آن‌که تشخیص دادیم پیجی تقلبی است، چگونه ادمین پیج فیک اینستاگرام را پیدا کنیم؟

4 برنامه تشخیص پیج فیک برای اندروید و آیفون

علاوه‌بر سایت تشخیص فیک بودن پیج اینستاگرام، تعدادی اپلیکیشن برای اندروید و آیفون هم وجود دارد که به کمک آن‌ها می‌توان میزان دنبال‌کننده‌های جعلی پیج را بررسی کرد. تعدادی از بهترین اپلیکیشن‌ها و برنامه تشخیص پیج فیک در زیر آورده شده:

 1. اپلیکیشن Profile Chief

یک برنامه تشخیص پیج فیک و فالوور فیک، اپلیکیشن پروفایل شف است. این برنامه که هم نسخة آیفونی دارد، هم اندرویدی، به حساب کاربری اینستاگرام متصل شده و داده‌های بسیاری را از دنبال‌کننده‌های شما، به‌ویژه فالوورهای فیک، در اختیارتان قرار می‌دهد.

 1. اپلیکیشن Follower Analyzer

اپلیکیشن فالوور آنالیزر، هم یک برنامه تشخیص پیج فیک است؛ البته صرفاً برای اندروید. با استفاده از اپلیکیشن Follower Analyzer فالوئرهای پیج شما آنالیز شده و میزان تعامل آن‌ها با اکانت شما بررسی می‌شود.

 1. برنامه فیک فالوور سنج

فالوور سنج، دقت بالایی دارد و تعداد دنبال‌کننده‌های فیکِ پیج شما را به‌طور دقیق شناسایی می‌کند. این برنامه تشخیص پیج فیک، داده‌های از ‌instagram دریافت کرده، و با استفاده از آن‌ها، صفحات گوناگون را از نظر تعداد دنبال‌کننده‌های فیکِ موجود در آن‌ها بررسی می‌کند.

یادتان هست می‌پرسیدید آیا پیج فیک قابل شناسایی است؛ پیشنهاد ما استفاده از فالوور سنج است. چون از الگوریتم‌های اینستاگرام استفاده می‌کند و هم با کمک هوش مصنوعی، بر اساسِ روند پیج در گذشته، پیش‌بینی می‌کند که در بازه‌های زمانی مختلف، به چه تعداد فالوور خواهید رسید.

با اپلیکیشن رایگان فالوور سنج، از سوءاستفادة افراد سودجو در پلتفرم اینستاگرام جلوگیری کنید.

چگونه ادمین پیج فیک اینستاگرام را پیدا کنیم؟

دیدیم که برای تشخیصِ فیک بودن یک پیج اینستاگرام، باید به فالوورهای آن، لایک‌هایش و کامنت‌هایی که زیر پست‌هایش وجود دارد نگاه کرد.

در واقع یک روش تشخیص پیج فیک در اینستاگرام توجه به تعداد لایک و کامنت است. ولی گاهی موضوع پیچیده‌تر از این حرف‌ها هست و ممکن است با پیج‌های فیک، در اینستاگرام برای‌ شما مزاحمت ایجاد کنند.

در این‌صورت، می‌توان ip شخص مزاحم را پیدا کرد، اما همه که به این موضوعات آگاه نیستند. بهترین راه‌حل برای یافتن ادمین پیج فیک اینستاگرام، از نظر ما مراجعه‌ به پلیس فتا است.

 

جمع‌بندی

روزانه تعداد بسیار زیادی حساب کاربری اینستاگرام ساخته می‌شود که هر کدام‌شان می‌توانند فالوور پیج شما باشند. اما آیا می‌توان همه‌شان را واقعی دانست؟! مسلماً خیر. چیزی که در این مقاله از منظر شما گذشت، به همین موضوع اشاره داشت. راه‌هایی که بتوان اعتبارِ یک پیج اینستاگرامی را شناسایی کرد. از بهترین برنامه تشخیص پیج فیک گفتیم، تا معتبرترین سایت تشخیص پیج فیک.

بنابراین، اگر قصد خرید پیج اینستاگرام را دارید توصیه می‌کنیم از یک سایت تشخیص فیک بودن پیج اینتساگرام کمک بگیرد. چرا که اگر فالوورهای پیج، جعلی باشد و شما بی‌خبر، آن‌وقت از ما می‌پرسید چگونه ادمین پیج فیک اینستاگرام را پیدا کنیم؟[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

3 پاسخ

 1. دقیقا من معضلم همین بود که پیجای فیک و چجوری تشخیص بدم البته بعضیاش خیلی خیلی تابلوعه

  1. سلام حسین عزیز
   بله تشخیص پیج فیک و همچنین دونستن روشهای تشخیص پیج فیک خیلی لازمه

 2. پیج فیک جدیداً خیلی زیاد شده توی اینستاگرام و خیلی مهمه که روش های تشخیص پیج فیک رو بدونیم و ریموو کنیم این اکانتهارو تا زحماتی که کشیدیم از بین نره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به مشاوره فنی یا جلسه خصوصی با تیم آنالیز معین فرجی نیاز دارید ؟

به مشاوره فنی یا جلسه خصوصی با تیم آنالیز معین فرجی نیاز دارید ؟

مطالب اخیر