روش های دیدن استوری اینستاگرام بدون فهمیدن شخص مقابل

به اشتراک گذاری

[vc_row][vc_column][vc_column_text]دیدن استوری اینستاگرام بدون فهمیدن شخص مقابل، آیا ممکن است؟ اگر شما، یک اینستاگرامر ثابت هستید، حتماً آرزو کرده‌اید که استوری شخصی را در پروفایل خود، بدون اینکه او زمانی از آن اطلاع داشته باشد، تماشا کنید. به‌طور معمول، هنگامی که استوری شخصی را در اینستاگرام مشاهده می‌کنید، بازدید شما در لیست مشاهدۀ استوری او به‌حساب می‌آید.

با این حال، می توان از مشاهدۀ مخفیانۀ استوری‌های شخصی دوری کرد. در این مقاله، ما چند راه را برای دیدن استوری اینستاگرام بدون فهمیدن شخص مقابل بیان کرده‌ایم. در همین‌حال، می‌توانید دانلود استوری اینستاگرام در اندروید را هم یاد بگیرید. در واقع می‌توان گفت شما در حال یادگیری یک ترفند از ترفندهای اینستاگرام هستید!

 

راز مشاهده استوری‌های اینستاگرام بدون هیچ ردی

در حال حاضر، اینستاگرام گزینۀ داخلی برای مشاهدۀ ناشناس استوری ارائه نمی دهد. تنها راه برای دست‌یابی به پاسخ به نحوۀ دیدن استوری اینستاگرام بدون فهمیدن شخص مقابل، استفاده از روش‌های ذکر شده در این مقاله است.

در نتیجه، می‌توانید بدون استفاده از حساب کاربری خود و بدون جلب توجه، استوری‌ها را مشاهده کنید. در این مقاله از آموزش اینستاگرام حرفه ای مراحل ساده‌ای وجود دارد که باید دنبال کنید تا هر استوری‌ای را که به‌صورت عمومی پست شده یا به اشتراک گذاشته شده است، به‌عنوان یک کاربر ناشناس مشاهده کنید.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_empty_space height=”52px”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][cz_button title=”پیشنهاد مطالعه: آموزش نوشتن متن روی ویدئو در اینستاگرام” btn_position=”cz_btn_center” id=”cz_55995″ cz_button=”” link=”url:https%3A%2F%2Fmoeinfaraji.ir%2Fhow-to-add-text-to-instagram-video%2F” sk_button=”font-size:18px;color:#000000;”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_empty_space height=”52px”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

4 روش برای دیدن استوری اینستاگرام بدون فهمیدن شخص مقابل

برای مشاهدۀ ناشناس استوری اینستاگرام، چه کار کنیم؟ در این‌جا پاسخ سادۀ شما به این سوال که چگونه استوری‌های اینستاگرام را به‌صورت ناشناس مشاهده کنید، آمده است. پس، در ادامه، با روش‌های دیدن استوری اینستاگرام بدون فهمیدن شخص مقابل آشنا خواهید شد:

 • ایجاد یک حساب کاربری جدید در اینستاگرام
 • به حالت هواپیما بروید
 • اسلاید و مشاهده از استوری‌های مجاور
 • از ابزارهای آنلاین شخص ثالث استفاده کنید

این، یک راه ساده برای تماشای ناشناس استوری‌های اینستاگرام است. فقط برای مشاهدۀ استوری‌های اینستاگرام که هویت واقعی شما را فاش نمی‌کنند، باید یک حساب اینستاگرام ایجاد کنید. مزیت داشتن یک حساب کاربری متفاوت در اینستاگرام، این است که حتی می‌توانید از این حساب برای انجام فعالیت‌های دیگری در اینستاگرام استفاده کنید که نمی‌خواهید هویت واقعی شما در آن فاش شود.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_empty_space height=”52px”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][cz_button title=”پیشنهاد مطالعه: چطور تیک آبی اینستاگرام بگیریم؟” btn_position=”cz_btn_center” id=”cz_78697″ cz_button=”” link=”url:https%3A%2F%2Fmoeinfaraji.ir%2Finstagram-blue-tick%2F” sk_button=”font-size:18px;color:#000000;”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_empty_space height=”52px”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]ایجاد یک حساب کاربری جدید در اینستاگرام، یک فرآیند ساده است. با این حال، توصیه می‌کنیم از VPN یا داده‌های تلفن همراه برای ایجاد یک حساب اینستاگرام از آدرس IP دیگری استفاده کنید تا مطمئن شوید که اینستاگرام، صفحۀ جدید شما را پرچم‌گذاری نمی‌کند.

پس از ایجاد یک حساب کاربری متفاوت در اینستاگرام، به‌راحتی می‌توانید استوری‌های اینستاگرام را به‌صورت ناشناس، از آن حساب، جاسوسی و تماشا کنید. اکنون می‌دانید که چگونه و با چه روش‌هایی، دیدن استوری اینستاگرام بدون فهمیدن شخص مقابل، امکان‌پذیر می‌شود.

 • به حالت هواپیما بروید

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_single_image image=”17975″ img_size=”full” alignment=”center”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]برنامۀ اینستاگرام را باز کنید و چند ثانیه صبر کنید تا استوری‌های اینستاگرام بارگیری‌شود. اکنون، برای دیدن استوری اینستاگرام بدون فهمیدن شخص مقابل، حالت هواپیمای گوشی خود را روشن کنید. سپس، استوری اینستاگرامی را که می‌خواهید، تماشا کنید، باز کنید.

می‌توانید پس از دیدن استوری، اپلیکیشن اینستاگرام را ببندید و حالت هواپیمای گوشی خود را خاموش کنید. به این‌ترتیب، حساب کاربری متوجه نخواهد شد که شما داستان‌های آن‌ها را زمانی که در حالت هواپیما بوده‌اید، دیده‌اید.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_empty_space height=”52px”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][cz_button title=”پیشنهاد مطالعه: چطور تاریخچه سرچ اینستاگرام را حذف کنیم؟” btn_position=”cz_btn_center” id=”cz_58626″ cz_button=”” link=”url:https%3A%2F%2Fmoeinfaraji.ir%2Finstagram-history-cleaninig%2F” sk_button=”font-size:18px;color:#000000;”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_empty_space height=”52px”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

 • اسلاید و مشاهده از داستان‌های مجاور

به جای کلیک بر روی استوری اینستاگرامی که می‌خواهید مشاهده کنید، می‌توانید روی استوریِ حساب دیگری در کنار آن کلیک کنید. از آنجایی که اینستاگرام، استوری‌ها را پشت سر هم اجرا می‌کند، می‌توانید برای مشاهدۀ اولین فریم استوریِ اکانت بعدی، انگشت خود را به‌آرامی نگه دارید، اما به‌درستی روی آن کلیک نکنید.

این، به این معنی است که می‌توانید اصل اتفاقی را که در داستان اول می‌افتد، بدون اینکه نامتان در فهرست «دیده شده» ظاهر شود، ببینید. این هم روشی است برای دیدن استوری اینستاگرام بدون فهمیدن شخص مقابل.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_single_image image=”17976″ img_size=”full” alignment=”center”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]به روشی مشابه، می‌توانید آخرین فریم استوری اینستاگرام شخصی را با کلیک کردن بر روی اولین استوری اکانت بعدی و روشن کردن سوایپ به عقب برای مشاهدۀ آخرین استوری اکانت قبلی مشاهده کنید. اما با این روش، نمی‌توان تمام فریم‌های میانی استوری یک اکانت را مشاهده کرد.

این روش، شاید برای آن‌هایی که زیادی کنجکاو هستند و می‌خواهند با دیدن استوری اینستاگرام بدون فهمیدن شخص مقابل، از همۀ استوری‌هایش سر دربیاورند، خیلی کارساز نباشد.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_empty_space height=”52px”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][cz_button title=”پیشنهاد مطالعه: آموزش ساخت و حذف هایلایت اینستاگرام” btn_position=”cz_btn_center” id=”cz_96146″ cz_button=”” link=”url:https%3A%2F%2Fmoeinfaraji.ir%2Fmaking-instagram-highlights%2F” sk_button=”font-size:18px;color:#000000;”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_empty_space height=”52px”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

 • از ابزارهای آنلاین شخص ثالث استفاده کنید

ابزارهای مختلف، به کاربران اجازه می‌دهد تا استوری‌های اینستاگرام را به‌صورت ناشناس و بدون ردیابی مشاهده کنند. مزیت این روش برای دیدن استوری اینستاگرام بدون فهمیدن شخص مقابل، رایگان بودن آن است و نیازی به ایجاد اکانت اینستاگرام دیگر، دانلود هیچ اپلیکیشنی، نصب نرم‌افزار یا ورود به پلتفرم ندارد.

در اینجا بهترین ابزارهای نمایش استوری اینستاگرام وجود دارد که به شما کمک می‌کند، استوری‌های اینستاگرام را به‌صورت خصوصی مشاهده کنید:

 1. IgAgony
 2. StoriesIG
 3. نمایشگر استوری‌های اینستا
 4. StorySaver.net
 5. InstaNavigation

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_single_image image=”17977″ img_size=”full” alignment=”center”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]با این ابزارها، نه‌تنها دیدن استوری اینستاگرام بدون فهمیدن شخص مقابل، امکان‌پذیر است، بلکه، حتی می‌توانید استوری‌های اینستاگرام یک حساب عمومی اینستاگرام را در دستگاه خود دانلود کنید و با استفاده از این بینندگان ناشناس استوری اینستاگرام، آن‌ها را مشاهده کنید. با این حال، به خاطر داشته باشید که فقط با استفاده از این ابزار می‌توانید استوری‌های یک حساب کاربری عمومی اینستاگرام را دانلود کنید.

برای دانلود Stories به مقداری فضای ذخیره‌سازی در دستگاه خود نیاز دارید. با این‌حال، می‌توانید پس از مشاهده، استوری‌ها را از سیستم خود در فضای ذخیره‌سازی رایگان حذف کنید.

اکنون می‌دانید چگونه استوری‌های اینستاگرام را مخفیانه مشاهده کنید، و راه و روش‌های دیدن استوری اینستاگرام بدون فهمیدن شخص مقابل را متوجه شده‌اید.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_empty_space height=”52px”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][cz_button title=”پیشنهاد مطالعه: آموزش حذف لایک و ویو اینستاگرام” btn_position=”cz_btn_center” id=”cz_23537″ cz_button=”” link=”url:https%3A%2F%2Fmoeinfaraji.ir%2Fhide-instagram-likes-and-views%2F” sk_button=”font-size:18px;color:#000000;”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_empty_space height=”52px”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]زمانی ممکن است شرایطی پیش بیاید که بخواهید یک استوری اینستاگرام را بدون اطلاع کاربر دیگر مشاهده کنید. اینستاگرام، هنوز به‌صورت بومی، از این ویژگی پشتیبانی نمی‌کند. همان‌طور که گفته شد، هنوز هم می‌توان با استفاده از 4 روش هوشمندِ ذکر شده در این مقاله، به دیدن استوری اینستاگرام بدون فهمیدن شخص مقابل اقدام کرده و استوری های اینستاگرام را به صورت ناشناس مشاهده کرد.

وقتی حساب، عمومی باشد، این فرآیند، حتی ساده‌تر می‌شود. اگر حساب، روی خصوصی تنظیم شده باشد، به‌خصوص با استفاده از ابزارهای شخص ثالث یا دانلود آنها، نمی‌توانید داستان‌ها را پیدا کرده و تماشا کنید.

 

در نهایت…

خب، در این مقاله به موضوع مهمی پرداختیم. موضوعی که برای بعضی افراد، شاید از نون شب، واجب‌تر است. وقتی خیلی کنجکاو باشند و یا به دلایل دیگر، مایل‌به دیدن استوری اینستاگرام بدون فهمیدن شخص مقابل، به‌دنبال راه و روش‌های آن می‌گردند. در این نوشتار، به این روش‌ها پرداختیم. امیدواریم که برای آن دسته از افراد، کارساز باشد.

 

سوالات متداول

در اینجا چند سوال متداول درباره مشاهدۀ ناشناس استوری اینستاگرام وجود دارد:

 

1. چگونه هایلایت‌های اینستاگرام را به‌صورت ناشناس مشاهده کنیم؟

برای مشاهدۀ هایلایت‌های اینستاگرام به‌صورت ناشناس، می‌توانید از ابزارهای شخص ثالث مانند Instasaved و iGrab استفاده کنید.

2. چگونه بدون حساب کاربری، استوری اینستاگرام را مشاهده کنیم؟

برای مشاهدۀ ناشناس استوری‌های اینستاگرام، می‌توانید از ابزارهای شخص ثالث مانند  IgAgony، StoriesIG، Insta Stories Viewer، StorySaver.net و InstaNavigation استفاده کنید. بهترین بخش، این است که برای دیدن استوری اینستاگرام بدون فهمیدن شخص مقابل، با استفاده از این ابزارها نیازی به حساب کاربری اینستاگرام ندارید.

3. چگونه استوری‌های اینستاگرام را به‌صورت ناشناس از یک حساب خصوصی مشاهده کنیم؟

متأسفانه، اگر اکانت را فالو نمی‌کنید، هیچ راهی وجود ندارد که بتوانید استوری‌های اینستاگرام را به‌صورت ناشناس از یک حساب خصوصی مشاهده کنید.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به مشاوره فنی یا جلسه خصوصی با تیم آنالیز معین فرجی نیاز دارید ؟

به مشاوره فنی یا جلسه خصوصی با تیم آنالیز معین فرجی نیاز دارید ؟

مطالب اخیر