چطور تیک آبی اینستاگرام بگیریم؟

به اشتراک گذاری

[vc_row][vc_column][vc_column_text]تیک آبی اینستاگرام، برای هر کاربری که قصد فعالیت جدی و رشد در اینستاگرام دارد، یک موضوع مهم تلقی می‌شود. خیلی از افراد تاثیرگذار یا همان اینفلوئنسرها بسیار تلاش می‌کنند تا به این تیک آبی دست پیدا کنند. به همین‌خاطر است که مدام می‌پرسند چطور تیک آبی اینستاگرام بگیریم؟

تیک آبی در اینستاگرام، آن‌قدر اهمیت دارد که افراد حاضرند، چندین صفحۀ فیک و فن‌پیج بسازند تا به شهرت خود و دریافت تیک آبی اینستاگرام کمک کنند. اگر شما هم می‌خواهید بدانید چطور تیک آبی اینستاگرام را دریافت کنید، در این مقاله از آموزش اینستاگرام با ما همراه باشید.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_single_image image=”17922″ img_size=”full” alignment=”center”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

تیک آبی اینستاگرام چیست؟

تیک آبی اینستاگرام، نشانه‌ای است که در کنار نام فرد در این شبکۀ اجتماعی ظاهر می‌شود. نشان می‌دهد که حساب، تایید شده و معتبر است. نشان تأیید شده، تأیید می‌کند که این حساب متعلق به یک شخص، نهاد یا مارک واقعی و معتبر است. در واقع، صحت اکانت را تایید می‌کند. در حقیقت،  تأیید اینستاگرام، اهمیت برخی از پروفایل‌ها را نشان می‌دهد. بسیاری از افراد می‌گویند چطور تیک آبی اینستاگرام بگیریم، در حالی‌که می‌بینند، این تیک معمولاً در کنار اکانت افراد مشهور ظاهر می‌شود.

 

چگونه در سال 2023 در اینستاگرام تأیید شویم؟

آیا همیشه به این فکر کرده‌اید که چگونه در اینستاگرام تأیید شوید؟ دریافت نشان تأیید اینستاگرام، جام مقدس رسانه‌های اجتماعی است و اخیراً آنها روش جدیدی را در مورد نحوۀ دریافت تیک آبی در اینستاگرام راه اندازی کرده‌اند که فرآیند تأیید اینستاگرام را برای درخواست، بسیار آسان‌تر کرده است. پس اگر می‌خواهیم بدانیم که چطور تیک آبی اینستاگرام بگیریم، باید با این فرایند آشنا باشیم.

 

چطور تیک آبی اینستاگرام بگیریم؟

به‌راستی، چگونه در اینستاگرام تایید شویم؟ فرآیند دقیق گرفتن تیک آبی چیست؟

 [/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][cz_button title=”پیشنهاد مطالعه: روش تشخیص پیج فیک در اینستاگرام” btn_position=”cz_btn_center” id=”cz_69589″ cz_button=”” link=”url:https%3A%2F%2Fmoeinfaraji.ir%2Finstagram-fake-page-detection%2F” sk_button=”font-size:18px;color:#000000;”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_empty_space height=”72px”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

7 روش برای دریافت تیک آبی اینستاگرام

1. چهار شرط اصلی

هر کسی که می‌خواهد در اینستاگرام تایید شود، باید این چهار شرط را داشته باشد:

 1. شخص یا موجودیت واقعی بودن
 2. منحصر به فرد بودن
 3. داشتن مشخصات کامل
 4. مشهور بودن

نکتۀ اصلی، این است که بسیاری از ما در حال حاضر، سه شرط اول را داریم. ما آدم‌های واقعی هستیم و حساب‌های واقعی داریم. برای داشتن تیک آبی اینستاگرام، پروفایل ما کامل است و دارای نام، عکس و بیوگرافی است، اما مسئلۀ اصلی شرط چهارم، معروف‌بودن است.

 

2. نام شما در اخبار

همان‌طور که قبلاً گفتیم، بخش اصلی فرآیند، این است که واقعاً برای اینستاگرام یا فیس‌بوک، به‌طور کلی شناخته شوید. اینستاگرام برای اینکه ببیند شناخته‌شده هستید یا نه، به دو موضوع توجه می‌کند:

چند بار، افراد اکانت شما را در اینستاگرام جستجو کرده‌اند؟ و چند بار، نام شما در منابع مختلف خبری آمده است؟

بنابراین، وقتی برای حساب کاربری خود، یک نشان تأیید اینستاگرام یا همان تیک آبی اینستاگرام درخواست می‌کنید، نام شما و جستجوها و اخبار مرتبط را بررسی می‌کنند. در نتیجه، شما باید یک تصمیم کامل در مورد آن بگیرید.

 

3. تعداد فالوورها

تعداد فالوورها، برای اینستاگرام مهم نیست. حداقل، در قوانین آن ذکر نشده است و حداقلی برای تایید اینستاگرام وجود ندارد. از طرفی با شرط چهارم (معروف‌بودن)، این یکی هم محقق می‌شود و بدیهی است که هر فرد معروف، تعداد قابل‌توجهی پیرو و دنبال‌کننده دارد و راحت‌تر می‌تواند به جواب چطور تیک آبی اینستاگرام بگیریم برسد.

 

4. مشهور شوید

می‌توانید به برخی افراد برای کمک به شما در فرآیند تأیید اعتبار، پول پرداخت کنید. آنها، تکنیک‌های خاصی برای معروف‌کردن شما دارند. برای مثال، اگر می‌خواهید کمدین شوید، باید چندین کلیپ خلاقانه و جذاب بسازید. این کلیپ‌ها، طبق استاندارد سایر رقبا در اینستاگرام، گران هستند.

پس از تولید کلیپ‌ها، باید در صفحات مختلف تبلیغ شود تا مردم با شما آشنا شوند. بعداً، در اینستاگرام معروف می‌شوید و افراد زیادی، صفحۀ شما را فالو می‌کنند. شاید شما هم، به چنین تبلیغاتی در تلگرام یا سایر شبکه‌های اجتماعی نیاز داشته باشید. آن وقت است که نمی‌گویید چطور تیک آبی اینستاگرام بگیریم.

 

5. فالوورهای جعلی

البته معروف‌شدن، به این آسانی نیست، بنابراین شخصی که می‌خواهد نشان تایید اینستاگرام را که به صورت تیک آبی اینستاگرام نمایش داده‌می‌شود، دریافت کند احتمالاً، به شهرت موقت فکر می‌کند. چگونه یک شهرت موقت بدست آوریم؟ فالوورهای جعلی.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][cz_button title=”پیشنهاد مطالعه: خرید فالوور فیک چه تاثیری در پیج اینستاگرام دارد؟” btn_position=”cz_btn_center” id=”cz_25493″ cz_button=”” link=”url:https%3A%2F%2Fmoeinfaraji.ir%2F%25d8%25ae%25d8%25b1%25db%258c%25d8%25af-%25d9%2581%25d8%25a7%25d9%2584%25d9%2588%25d9%2588%25d8%25b1-%25d9%2581%25db%258c%25da%25a9-%25da%2586%25d9%2587-%25d8%25aa%25d8%25a3%25d8%25ab%25db%258c%25d8%25b1%25db%258c-%25d8%25af%25d8%25b1-%25d9%25be%25db%258c%25d8%25ac-%25d8%25a7%25db%258c%25d9%2586%25d8%25b3%25d8%25aa%25d8%25a7%2F” sk_button=”font-size:18px;color:#000000;”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_empty_space height=”52px”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]برای این کار باید فالوور بخرید. البته، ما در هیچ‌کجای آموزش اینستاگرام از صفر تا صد، به خرید فالوور فیک، توصیه نکرده‌ایم. اکنون هم، وقتی می‌گویید چطور تیک آبی اینستاگرام بگیریم، شما را به سمت فاللور فیک و جعلی سوق نمی‌دهیم. برای به‌دست آوردن تیک آبی اینستاگرام، بهتر است از راه درستش بروید و به نتیجه برسید.

بنابراین، اگر کسی را دیده‌اید که در یک ماه، به 100000 فالوور رسیده، احتمالاً هزینۀ بسیار زیادی را برای فالوور فیک خرج کرده. توجه داشته باشید که این فالوورهای تقلبی، معمولاً به‌وسیلۀ اینستاگرام، شناسایی و حذف می‌شوند، بنابراین باید دوباره آنها را خریداری کنند و مرتباً آمار خود را تعمیر کنند.

به‌طور کلی، اگر فالوورهای تقلبی، بیشترین تعداد فالوورهای شما در اینستاگرام را تشکیل می‌دهند، ممکن است یک امتیاز منفی برای حساب شما باشد! پس، این‌که بگویید چطور تیک آبی اینستاگرام بگیریم، با وجود این فالورهای فیک، جای سوال ندارد، چون آن‌ها، نتیجه‌بخش نیستند.

 

6. اینگیجمنت

مقداری پول باید در صفحه شما خرج شود تا تعامل، بیشتر شود. ممکن است فکر کنید که صفحۀ شما به‌طور خودکار، مملو از فالوور می‌شود، اما این‌طور نیست. داشتن فالوور، با داشتن اینگیجمنت، یکسان نیست.

در اولی، افراد فقط شما را فالو می‌کنند اما در دومی، در پست و استوری‌های صفحۀ شما، با شما شرکت می‌کنند. این مشارکت (Engagement) ، صفحۀ شما را به یکی از اولین گزینه‌ها در جستجوی اینستاگرام و در کاوش تبدیل می‌کند. پس، به کسانی که شما را دنبال نمی‌کنند، توصیه می‌شود.

یا باید برای دریافت نظرات، بیشتر پول خرج کنید و تبلیغات کنید، یا مطالب جنجالی و جذابی را منتشر کنید که مخاطب را نسبت‌به این کار حساس کند.

 

7. داشتن وبسایت رسمی

و در نهایت، اگر یک وب‌سایت خوب و رسمی، یا یک حساب کاربری فعال دارید، به احتمال زیاد تیک آبی اینستاگرام را دریافت خواهید کرد. بنابراین، این‌که می‌گویید چطور تیک آبی اینستاگرام بگیریم، باید مقداری از بودجۀ خود را صرف چنین مسائلی کنید.

مهم‌تر از همه، شما همچنین، می‌توانید رویدادهای مختلف برگزار کنید یا با افراد مشهور ملاقات داشته باشید. این‌گونه، خود را مشهور می‌کنید و فرایند دریافت تیک آبی اینستاگرام خود را سرعت می‌بخشید.

 

چگونه برای نشان تایید اقدام کنیم؟

1. درخواست تأیید

اینستاگرام، گزینۀ درخواست تیک آبی اینستاگرام را اضافه کرده‌است. اگر صفحۀ کاری یا حتی شخصی دارید، کافی است وارد حساب کاربری اینستاگرام خود شوید و سپس، به بخش تنظیمات بروید و درخواست تأیید را انتخاب کنید.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_single_image image=”17923″ img_size=”full” alignment=”center”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]در این قسمت، باید نام کاربری، نام کامل، عنوان و هم‌چنین، تصویر کارت شناسایی خود را وارد کنید. خلاف توییتر، اینستاگرام، جایی در این فرم برای توضیح اینکه چرا به نشان تأیید اینستاگرام نیاز دارید، ندارد. بنابراین، راه این‌که چطور تیک آبی اینستاگرام بگیریم، به‌خوبی باز است.

 

2. زمینه فعالیت را انتخاب کنید

معیارهای اینستاگرام، برای دادن نشان تأیید اینستاگرام (تیک آبی اینستاگرام)، کاملاً مشخص نیست، امّا معمولاً باید فرد یا سازمانی باشید که احراز هویت آن مهم است و به‌عنوان یک شخصیت عمومی واجد شرایط است.

بنابراین، باید نوع حساب خود را از دسته‌بندی زیر انتخاب کنید:

 • اخبار/رسانه‌ها
 • ورزش‌ها
 • دولت/سیاست
 • موسیقی
 • روش
 • سرگرمی
 • بلاگر/اینفلوئنسر
 • کسب‌وکار/برند/سازمان
 • دیگر

توجه داشته باشید که پر کردن این فرم، به هیچ‌وجه، تضمینی برای دریافت تاییدیه اینستاگرام نیست و اینستاگرام فقط به افراد خاصی تیک آبی اینستاگرام می‌دهد.

 

3. آیا می‌توانید نشان تأیید اینستاگرام را دریافت کنید؟

اینستاگرام، اعلام کرده است که اگر حساب‌ها، قابل‌توجه، معتبر، منحصر‌به‌فرد و کامل باشند، واجد شرایط دریافت تیک آبی اینستاگرام هستند. امّا این اصطلاحات، در مورد این‌که چطور تیک آبی اینستاگرام بگیریم، دقیقاً به چه معنا هستند؟[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_single_image image=”17924″ img_size=”full” alignment=”center”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]قابل توجه: حساب کاربری، باید متعلق به یک شخص یا برند معروف باشد. اینستاگرام، درخواست تیک آبی افرادی را که نام‌شان نسبتاً شناخته‌شده است و در اینترنت، زیاد جست‌وجو می‌شود بررسی می‌کند. لازم به ذکر است که محتوای تبلیغاتی، به‌عنوان منبع اعتبار برای کاربر یا برند محسوب نمی‌شود.

معتبر: حساب شما، باید نمایندۀ یک شخص واقعی یا یک تجارت و برندِ ثبت‌شده باشد تا تیک آبی اینستاگرام به آن تعلق گیرد.

منحصربه‌فرد: حساب شما، باید تنها نمایندۀ یک شخص یا برند در اینستاگرام باشد. برای هر شخص یا کسب‌وکار، اینستاگرام، تنها یک نشان تایید اینستاگرام (تیک آبی اینستاگرام) اعطا می‌کند.

کامل: حساب شما، باید عمومی باشد و دارای بیوگرافی، تصویر نمایه و حداقل یک پست باشد. نمایۀ شما، نباید دارای پیوندهایی به سایر شبکه‌های اجتماعی باشد. یا برای دریافت تیک آبی اینستاگرام، بهتر است لینک مستقیمی به شبکه‌های اجتماعی دیگر نداشته باشد.

 

4. شانس خود را افزایش دهید

اگر شما یک برند یا شخص معروف نیستید، احتمالاً نمی‌توانید تیک آبی دریافت کنید. با این حال، فعالیت‌های بیشتری، مانند پاسخ‌دادن به نظرات و افزایش فالوورها (البته نه با خرید فالوئر یا استفاده از برنامه‌ها)، می‌تواند شانس شما را افزایش دهد.

 

5. درخواست دیگری برای نشان تأیید اینستاگرام

اگر درخواست شما رد شد، به این معنی است که حداقل، یکی از شرایط بالا را ندارید. اگر بتوانید مشکل را حل کنید، می‌توانید درخواست دیگری را ظرف 30 روز ارسال کنید.

در پایان، باید قبل از درخواست نشان تأیید اینستاگرام، به تمام شرایط مورد نیاز دقت کنید و راه‌های زیادی برای دریافت آن وجود دارد.

 

در نهایت…

داشتن تیک آبی در اینستاگرام، برای افرادی که به خودشان متکی هستند، چندان اهمیت زیادی ندراد. بنابراین، اگر خیلی هم اهل چشم‌وهم‌چشمی و درگیر جزئیات پیج خود نیستید، بدون‌توجه به این‌که چطور تیک آبی اینستاگرام بگیریم، کار محتواسازی و محتواگذاری خود را انجام دهید.

اما اگر در حینِ این‌که به محتوای صفحۀ خود اهمیت می‌دهید، به‌دنبال اعتبارِ بیش‌تر خود، در شبکۀ اجتماعی اینستاگرام هستید، نسبت‌به دریافت تیک آبی اینستاگرام اقدام کنید. چون در نهایت، این تیک آبی، به اعتبار شخص و برند شما می‌افزاید و باعث رونق بیش‌تر کسب‌وکار شما می‌شود.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

3 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به مشاوره فنی یا جلسه خصوصی با تیم آنالیز معین فرجی نیاز دارید ؟

به مشاوره فنی یا جلسه خصوصی با تیم آنالیز معین فرجی نیاز دارید ؟

مطالب اخیر