اضافه کردن لوکیشن جدید به اینستاگرام

به اشتراک گذاری

اضافه کردن لوکیشن جدید به اینستاگرام، چگونه است؟ چرا و چطور لوکیشن جدید به اینستاگرام اضافه کنیم؟ یک وقت بود که اینستاگرام، فقط یک پلتفرم برای سرگرمی ما بود. اما در حال حاضر، اینستاگرام، بستری برای بسیاری از مشاغل شده است که حقیقتاً به آن‌ها کمک می‌کند. باعث می‌شود مشتری‌های تازه پیدا کنند. با مشتری‌های قبلی و وفادار خود ارتباط بگیرند و موارد موثر دیگر. در واقع آموزش اینستاگرام برای کسب و کار بسیار ضروری است.

پس، از هر امکانات و ویژگی اینستا، می‌توان به عنوان ابزاری برای مارکتینگ و بازاریابی برای تبلیغ کسب‌وکار و یا برند خود استفاده کرد. یکی از این ابزارهای اینستاگرام، تگ جغرافیایی در این شبکۀ اجتماعی است. ما اگر بدانیم که چطور لوکیشن جدید به اینستاگرام اضافه کنیم، به پیشرفت اکانت تجاری خود کمک کرده‌ایم.

بنابراین، اگر می‌خواهید با نحوۀ اضافه کردن لوکیشن جدید به اینستاگرام، آشنا شوید، در این قسمت از آموزش اینستاگرام از صفر تا صد، به این موضوع می‌پردازیم. با ما همراه باشید.

موقعیت مکانی (لوکیشن) در اینستاگرام چیست؟

همان‌طور که می‌دانیم، یکی از مواردی که اینستاگرام را بسیار مطلوب می‌کند، این است که به کاربران اجازه می‌دهد موقعیت خود را در پست‌ها به اشتراک بگذارند. اضافه کردن لوکیشن جدید به اینستاگرام، قابلیتی است که بسیار مورد توجه و استفادۀ کاربران قرار می‌گیرد.

این می‌تواند یک راه عالی برای نشان دادن عکس‌های شهر خود، محلی که در تعطیلات به آن‌جا می‌روید، یا رستوران‌های مورد علاقه و ارتباط با دیگران در منطقۀ شما باشد. اگر هنوز نحوۀ ایجاد موقعیت مکانی در اینستاگرام را نمی‌دانید و از آن دست افرادی هستید که می‌گویند، ” چطور لوکیشن جدید به اینستاگرام اضافه کنیم؟”

نگران نباشید – ما شما را از طریق آن راهنمایی می‌کنیم! علاوه‌بر این، شما هم‌چنین، می‌دانید که چگونه مکان را در دیگر پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی تغییر دهید.“پیشنهاد مطالعه: آموزش نوشتن متن روی ویدئو در اینستاگرام”

چرا اضافه کردن لوکیشن جدید به اینستاگرام مهم است؟

آیا تا به‌حال خواستید جایی را که در آن لحظه بودید، با افرادی که دوستشان دارید، به اشتراک بگذارید؟ شاید بالاخره یک هفته از زندگی‌تان را در ییلاقی سپری کنید، شاید در سفری به جنوب باشید، و می‌خواهید یک مکان جدید را در اینستاگرام ایجاد کنید، چون مکانی که در آن خوش می‌گذرانید، در  نتایج اینستاگرام نشان‌داده نمی‌شود.

برای برخی از ما کاملاً طبیعی است که بخواهیم مناظر مورد علاقۀ خود را تغییر دهیم. مکان‌های زیادی مانند رستوران‌ها، کافه‌ها، سواحل و بسیاری موارد دیگر وجود دارد که حتی نمی‌توانیم به آنها اشاره کنیم. اما چطور لوکیشن جدید به اینستاگرام اضافه کنیم؟
این کار از طریق  ایجاد موقعیت مکانی جدید در اینستاگرام امکان‌پذیر است. به این‌ترتیب، کاربران می‌توانند موقعیت مکانی خود را از طریق فیس‌بوک (البته در حال حاضر، متا) به اینستاگرام اضافه کنند. در نتیجه، خرید پیشگامانۀ خود به وسیلۀ غول رسانه‌های اجتماعی، اینستاگرام از سیستم نقشه‌برداری و جغرافیای فیسبوک در برچسب‌های موقعیت مکانی خود استفاده می‌کند. به این ترتیب، اضافه کردن لوکیشن جدید به اینستاگرام ممکن شده است.“پیشنهاد مطالعه: چطور تیک آبی اینستاگرام بگیریم؟”

نحوه ایجاد موقعیت مکانی در اینستاگرام | نحوۀ اضافه کردن لوکیشن جدید به اینستاگرام؟

متأسفانه کاربران اینستاگرام نمی‌‎توانند مکان جدیدی در برنامۀ اینستاگرام ایجاد کنند. آن‌ها باید ابتدا از برنامۀ موبایل فیس‌بوک برای اضافه کردن لوکیشن جدید به فیس‌بوک استفاده کنند. سپس، مکان در اینستاگرام از طریق سیستم نقشه‌برداری فیس‌بوک قابل مشاهده خواهد بود. در ادامۀ بحث اضافه کردن لوکیشن جدید به اینستاگرام باید بگوییم که هنگامی که فیس‌بوک، اینستاگرام را در سال 2012 خریداری کرد، اینستاگرام زیر سایۀ گستردۀ شرکت مادرش، فیس‌بوک، شروع به رشد کرد.

پس از استعفای ناگهانی کوین سیستروم و مایک کریگر در سال 2018 (بنیان‌گذاران اپلیکیشن اینستاگرام)، این پلتفرم تقریباً به مدیریت فیسبوک واگذار شد. هم‌چنین، به‌عنوان یک حق مسلم، اینستاگرام از زیرساخت فیس‌بوک برای ویژگی‌ها و به‌روزرسانی‌های جدید استفاده می‌کند. در نتیجه، سیستم‌ها یک‌پارچه هستند و ما باید از فیس‌بوک برای اضافه کردن موقعیت مکانی خود استفاده کنیم.“پیشنهاد مطالعه: روش های ریکاوری پیام های دایرکت اینستاگرام”

مراحل ایجاد لوکیشن | چطور لوکیشن جدید به اینستاگرام اضافه کنیم؟

 اگر در استفاده از ویژگی موقعیت مکانی در اینستاگرام با مشکلی مواجه شدید، باید با Help Instagram ارتباط بگیرید.

6 مرحله برای اضافه کردن لوکیشن جدید به اینستاگرام

  • قدم اول برای اضافه کردن لوکیشن جدید به اینستاگرام، آسان است. شما فقط باید فیس‌بوک موبایل خود را باز کنید و سپس باید دکمۀ Check-In را ضربه بزنید تا مکان دقیق خود را پیدا کنید.
  • سپس روی Turn on Location ضربه بزنید تا مطمئن شوید که به فیس‌بوک اجازۀ دریافت اطلاعات موقعیت مکانی خود را داده‌اید.
  • اگر نتوانستید موقعیت مکانی خود را پیدا کنید، باید مرحلۀ دوم را برای افزودن موقعیت مکانی خود به فیس‌بوک و اینستاگرام انجام دهیم. آن‌جا که می‌خواهیم بدانیم چطور لوکیشن جدید به اینستاگرام اضافه کنیم؟
  • در مرحلۀ دوم از مطلب اضافه کردن لوکیشن جدید به اینستاگرام، فیس‌بوک نزدیک‌ترین مکان‌های موجود را به شما نشان می‌دهد. برای اینکه بتوانید مراحل “چطور لوکیشن جدید به اینستاگرام اضافه کنیم” را طی کنید، در نوار جستجو، مکانی را که می‌خواهید در اینستاگرام نشان دهید، تایپ کنید.
    به فاصله‌ها، حروف بزرگ و علائم نقطه‌گذاری توجه کنید اما برای اضافه کردن علامت جدید باید علامت “+” را در پایین ضربه بزنید. این پیشنهادات از سیستم موقعیت مکانی تلفن شما یا مکان‌های پربازدید شما می‌آید.
  • وقتی آن را می زنید، فیس بوک پیامی به این مضمون می دهد که « نتوانستید چیزی را که به دنبالش هستید پیدا کنید ؟» و سپس، اضافه کردن یک مکان جدید را پیشنهاد می‌کند.
  • می‌توانید موقعیت مکانی خود را با ضربه زدن روی کادر آبی از سمت راست در کنار متن، «مکان خود را در این‌جا اضافه کنید.» اضافه کنید.

در این مرحله از مراحل اینکه چطور لوکیشن جدید به اینستاگرام اضافه کنیم، باید یک دسته‌بندی در مورد موقعیت مکانی خود انتخاب کنید. برای اضافه کردن لوکیشن جدید به اینستاگرام، باید بدانید که دسته‌ها برای مکان‌ها بسیار حیاتی هستند، چون اگر یک برند یا کسب‌وکار در اینستاگرام دارید، مردم می‌توانند شما را از طریق این دسته‌ها پیدا کنند. این دسته‌بندی‌ها عمومی هستند، بنابراین همۀ کاربران اینستاگرام و فیس‌بوک می‌توانند با انتخاب یکی از آن‌ها را ببینند.مرحلۀ نهایی برای اضافه کردن لوکیشن جدید به اینستاگرام، بسیار ساده است. روی علامت موقعیت مکانی گوشی خود ضربه بزنید و منتظر بمانید تا GPS تا فاصله 100 فوتی (30 متری) فوکوس کند. سپس، فیس‌بوک مکان دقیق شما را پیدا می‌کند و آن مکان را برای شما علامت‌گذاری می‌کند.

حالا به شما که می‌گفتید “چطور لوکیشن جدید به اینستاگرام اضافه کنیم؟”، تبریک می‌گوییم، شما موقعیت مکانی خود را در اینستاگرام و فیس‌بوک ایجاد کردید. این شما و این هم اضافه کردن لوکیشن جدید به اینستاگرام. اکنون می‌توانید بهترین مکان‌های خود را در اینستاگرام با پست‌های خود به اشتراک بگذارید.“پیشنهاد مطالعه: آموزش حذف لایک و ویو اینستاگرام”

چرا اینستاگرام از سیستم موقعیت مکانی فیسبوک استفاده می‌کند؟

فیسبوک تقریباً نه سال پیش، اینستاگرام را خرید و از آن روز تا به امروز، اینستاگرام با کمک توسعه‌دهندگان فیس‌بوک، توانست خود را بسیار بهبود بخشد. این اتفاق، به حدی افتاد که امروزه اینستاگرام حتی شرکت مادر خود را تا حدودی به چالش می‌کشد.  البته اکنون، خود فیسبوک و اینستاگرام، زیرمجموعۀ شرکت متا هستند و شرکت مادر آن‌ها، متا نام دارد.

در این بخش از مطلب چطور لوکیشن جدید به اینستاگرام اضافه کنیم، می‌خواهیم به شما بگوییم که در اولین ماه سال 2019 میلادی، آنها چندین به‌روزرسانی در مورد آخرین ویژگی مشاهده شده Direct Messages منتشر کردند. فونت‌های تایپ و برچسب‌های GIF برای Stories به‌روز شد.

علاوه‌بر این، در این بخش از “مقالۀ اضافه کردن لوکیشن جدید به اینستاگرام” به شما بگوییم که، در پایان ژانویه، یک خبر از سوی کاربران شبکه‌های اجتماعی منتشر شد. این خبر، مربوط به ویژگی اسکرین شات استوری‌ها بود. به گفتۀ کاربران شبکه‌های اجتماعی، ویژگی جدید اسکرین شات هنوز بر روی برخی از کاربران در حال آزمایش است. شاید بعد از چند هفته، از امروز بتوانیم از این قابلیت جدید اسکرین شات استفاده کنیم. با این حال، نکتۀ ما این است که به‌راحتی می توان فهمید که آنها همیشه در تلاش هستند تا ویژگی‌های بیش‌تری را به‌خصوص از ویژگی‌های قدیمی فیس‌بوک ارائه دهند.“پیشنهاد مطالعه: روش تشخیص پیج فیک در اینستاگرام”

نحوۀ استفاده از موقعیت مکانی خود در اینستاگرام

در این بخش از مقالۀ چطور لوکیشن جدید به اینستاگرام اضافه کنیم، بعد از گفتن نحوۀ اضافه کردن لوکیشن جدید به اینستاگرام، از نحوۀ استفاده از لوکیشن اینستا می‌گوییم.

اینستاگرام را باز کنید و یک پست ایجاد کنید. در صفحۀ Caption بر روی گزینۀ Add location ضربه بزنید.در مرحله 2، مکان جدید خود را تایپ کنید، آن را بیابید و انتخاب کنید.در مرحلۀ 3، مکان را در پست اینستاگرام خود تگ کنید.

اضافه کردن لوکیشن جدید به اینستاگرام بدون استفاده از فیسبوک

چگونه بدون فیس‌بوک یک مکان در اینستاگرام ایجاد کنیم؟ متاسفانه، اینکه چطور لوکیشن جدید به اینستاگرام اضافه کنیم، بدون حضور فیسبوک ممکن نیست! متاسفانه بدون اینکه ابتدا آن را در فیس‌بوک اضافه کنیم، نمی‌توانیم یک برچسب جغرافیایی ایجاد کنیم یا از یک مکان جدید در اینستاگرام استفاده کنیم.

برای اضافه کردن لوکیشن جدید به اینستاگرام، ابتدا باید اکانت فیسبوک خود را بررسی کرده و به حساب اینستاگرام خود پیوند دهید. هنگامی که موقعیت مکانی خود را در فیس بوک اضافه کردید، به طور خودکار در اینستاگرام ظاهر می‌شود.

به این دلیل که فیسبوک (اکنون متا) شرکت مادر اینستاگرام است. و بسیاری از ویژگی‌های آن‌ها، از جمله برچسب جغرافیایی، با یکدیگر ادغام شده‌اند. از این رو، اضافه کردن لوکیشن جدید به اینستاگرام، با اضافه کردن مکان در فیس‌بوک شروع می‌شود. اینکه بدانیم چطور لوکیشن جدید به اینستاگرام اضافه کنیم، اولین قدم، قبل از استفاده از آن در پست‌های اینستاگرام است.

در نهایت…

برای جمع‌بندی بحث اضافه کردن لوکیشن جدید به اینستاگرام و این‌که چطور لوکیشن جدید به اینستاگرام اضافه کنیم، باید گفت که اضافه کردن مکان‌های اینستاگرام، در واقع ویژگی همچنان جدیدی است که هر روز به این فهرست مکان‌های جدید اضافه می‌شود.

چه خوب است که برای کسب‌وکار خود، یا حتی اگر یک بلاگر هستید، اضافه کردن لوکیشن جدید به اینستاگرام را یاد بگیرید و انجام دهید. پس برای چی منتظرید؟ موقعیت جغرافیایی را پیدا کنید و به اشتراک بگذارید!

سوالات متداول

آیا موقعیت مکانی شما در اینستاگرام قابل ردیابی است؟

خود اینستاگرام می‌تواند موقعیت جغرافیایی شما را ردیابی کند، اگر به برنامه اجازه دهید داده‌های GPS شما را ردیابی کند و تا زمانی که موقعیت مکانی خود را در پست‌هایی که می‌گذارید، به اشتراک بگذارید، سایر کاربران می‌توانند ببینند شما کجا هستید. اما برای سایر کاربران امکان ردیابی مستقیم موقعیت مکانی شما در اینستاگرام وجود ندارد.

چرا لوکیشن اینستاگرام من، مدام ناپدید می‌شود؟

اگر موقعیت مکانی شما در اینستاگرام، به طور ناگهانی شروع به ناپدید شدن کرد، سعی کنید مجوزهای موقعیت مکانی برنامه را، دوباره خاموش و روشن کنید و همین کار را برای تنظیمات GPS دستگاه خود هم اعمال کنید.

چگونه، مکان‌ها در اینستاگرام را برچسب‌گذاری می‌کنید؟

پیش‌تر هم گفتیم که چطور لوکیشن جدید به اینستاگرام اضافه کنیم. هنگام اشتراک گذاری یک پست جدید، می‌توانید به سادگی با ضربه‌زدن روی دکمۀ «افزودن مکان» روی صفحه، مکان یا آدرس خود را برچسب‌گذاریِ جغرافیایی کنید.

 چگونه موقعیت مکانی خود را در اینستاگرام ویرایش می‌کنید؟

برای ویرایش مکان پستی که قبلاً به اشتراک گذاشته شده است، روی سه نقطۀ بالای پست ضربه بزنید، روی ویرایش ضربه بزنید، روی نام مکان ضربه بزنید و سپس، می‌توانید مکان را ویرایش یا حذف کنید.

چگونه می‌توانم موقعیت مکانی را در اینستاگرام خاموش کنم؟
برای خاموش کردن موقعیت مکانی اینستاگرام، به تنظیمات دستگاه تلفن همراه خود بروید، تنظیمات برنامه اینستاگرام را پیدا کنید، مجوزهای برنامه را بیابید و مکان را خاموش کنید.

3 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به مشاوره فنی یا جلسه خصوصی با تیم آنالیز معین فرجی نیاز دارید ؟

به مشاوره فنی یا جلسه خصوصی با تیم آنالیز معین فرجی نیاز دارید ؟

مطالب اخیر