4 استوری که بازدیدت رو نابود میکنه

به اشتراک گذاری

بدون شک، تجربه استفاده از اینستاگرام برای هر فردی مهم است. اما گاهی اوقات ممکن است با مسائلی روبه‌رو شویم که تجربه ما را تحت تأثیر قرار دهد و بازدید ما را نابود کند.

در این مقاله از آموزش اینستاگرام معین فرجی، به بررسی چهار نوع استوری اینستاگرام می‌پردازیم که اگر جزو استوری‌های اول باشد ممکن است بازدید شما را نابود کند. برای اینکه بازدید استوری‌تان بالا برود لازم است که در 3 استوری اول بازدید بالایی بگیرید.

 

 

این استوری‌ها را به هیچ وجه به عنوان استوری اول قرار ندهید:

  1. ویدئوهای بیشتر از 10 ثانیه را در استوری اول استفاده نکنید. (جذاب باشد و زیر 10 ثانیه)

 

2. از کوئسشن باکس در استوری اول استفاده نکنید. چون وایب و سیگنال منفی داده و مشارکت کمی اتفاق میافتد.

 

3. استفاده از ویدئوهای انگیزشی (سلام، صبح بخیر و…)

 

4. در استوری اول کسی را تگ نکنید و هیچ پستی را استوری نکنید. (تگ نکردن پست یا استوری دیگران

 

در ادامه 4 عامل مهم دیگر در کاهش بازدید نیز هم معرفی کرده‌ایم:

 

استوری‌های پر از تبلیغات:

یکی از مسائلی که ممکن است تجربه ما را تحت تأثیر قرار دهد، تبلیغات بیش از حد در استوری‌ها است. وقتی استوری‌ها پر از تبلیغات هستند و هیچ محتوای ارزشمندی در آن‌ها وجود ندارد، کاربر ممکن است احساس کند که فقط به فروشگاهی برای تبلیغات رفته است، که این باعث از بین رفتن جذابیت و ترکیبیت کاربر با اینستاگرام می‌شود.

 

استوری‌های حاوی محتوای نامناسب یا خشونت‌آمیز:

حتی یک استوری حاوی محتوای نامناسب یا خشونت‌آمیز می‌تواند تجربه ما را نابود کند. وقتی با محتوایی که خشونت، توهین یا نامناسب بودن دارد مواجه می‌شویم، احتمالاً احساس ناخوشایندی و نفرت را تجربه خواهیم کرد و از اینستاگرام خود دور خواهیم شد.

 

استوری‌های محتوای کم‌ارزش یا تکراری:

استفاده از استوری‌هایی که محتوای کم‌ارزش یا تکراری دارند نیز می‌تواند بازدید ما را نابود کند. وقتی کاربر به صورت مداوم با محتوایی که تکراری است مواجه می‌شود، احساس می‌کند که صفحه مورد نظر جذاب نیست و به سرعت از بازدید آن منصرف می‌شود.

 

عدم تعامل و پاسخگویی:

یکی از جذاب‌ترین قسمت‌های استوری‌ها، تعامل و پاسخگویی به کامنت‌ها و پیام‌هاست. اگر صاحب استوری به پیام‌ها و کامنت‌ها پاسخ ندهد، کاربر احساس می‌کند که ارتباط دوطرفه و ارتباط با جامعه محدود است که این می‌تواند تجربه بازدید را نابود کند.

 

به طور خلاصه، این هشت عامل می‌توانند باعث نابودی تجربه بازدید از استوری‌های اینستاگرام شوند. اما با توجه به این نکات و بهره‌گیری از استراتژی‌های مناسب، می‌توان از تجربه بازدید بهتری برای کاربران ایجاد کرد و جذبیت و تعامل بیشتری را به استوری‌ها اضافه کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به مشاوره فنی یا جلسه خصوصی با تیم آنالیز معین فرجی نیاز دارید ؟

به مشاوره فنی یا جلسه خصوصی با تیم آنالیز معین فرجی نیاز دارید ؟

مطالب اخیر